Teslimat Bilgisi

Çalıştığımız Kargo Şirketleri 

Mağazamızın taşıma prosedüründeki çözüm ortağı Yurtiçi Kargo'dur.

Sipariş Ulaşım Süresi 

Özel durumlar dışında sihirlimop.com' dan satın alınan ürünler faturası ile birlikte siparişin verilmesinden itibaren İstanbul içine en geç 3 iş günü, İstanbul dışına ise en geç 5 iş günü içerisinde ulaştırılır. Özel durumlar kapsamına resmi ve bölgesel tatiller, ön siparişler, yılbaşı ve birleştirilmiş dini bayram tatilleri girer. Bu tatillerde dağıtım çözüm ortakları çalışmadığından sipariş girişi tarihine bağlı olarak sevkiyat tatil sonrasına kalabilir. Böyle durumlarda sitemiz gerekli uyarıya ana sayfasında görünür bir bölümde yer verir.

Kargo Ücretleri

Nakliye ücretleri ürün ağırlık ve hacmine göre değişmekte olup bu kargo ücreti sipariş sırasında kredi kartı bilgileri ekranında gözükmektedir. Kargo ücreti alınmayan ürünler ise o ürünle ilgili alanda belirtilmektedir. Arızalanan ve garanti kapsamında olan bir ürününün tarafımıza ürün teslim tarihinden sonra 10 gün içerisinde ulaştırılması halinde kargo ücreti mağazamız tarafından karşılanacaktır. Bu gönderimlerin mutlaka Yurtiçi Kargo ile yapılması gerekmektedir. Farklı kargolardan karşı ödemeli paket alımı yoktur. Bu tarihten sonra gönderilecek ürünlerin kargo ücreti müşteri tarafından karşılanacaktır. Sipariş verilen bir ürünün (iade koşullarına göre uygun olma şartı ile) iptal edilmesi ya da iade edilmesi halinde kargo ücreti müşteriye ait olacaktır.

Ürünlerin kargo teslimatı, Siparişiniz ödemenin alınmasını müteakiben işleme alınacak olup, - Saat 16:00 'dan sonra verilen siparişler bir sonraki gün değerlendirmeye alınmaktadır.