Sihirli Mop Blog

KISACA BİZ?

Spin Mop Nedir ve Nerelerde Kullanılır?

Spin Mop; Uğurlar Plastik firmasının resmi ve tescilli bir markasıdır. 2015 yılından itibaren online satış platformlarında yer almaktadır.

Ürün Satış ve Uygulama Mağazası Bağcılar - Ateştuğla bölgesindedir (Eski Kiler Mağazası Karşısı).

Mağaza Online Satış ve Destek çalışma saatleri hafta içi: 09:00 - 18:30 'dur. Hafta sonu sadece cumartesi günleri 09:00 - 14:00  arasında çalışmaktadır.

SİHİRLİ MOP TABLET MOP SİPARİŞİ VERİRKEN DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER?
10.10.2020 Cumartesi / sihirlimop.com

Ev tipi temizlik ürünleri üretimi yapan Sihirli Mop, son dönemde piyasaya sürdüğü Tablet Mop ürününü tüm Türkiye 'ye gururla sunmuştur. Ürün sadece 2 haftalık ön siparişte 10.254 adet satılmıştır (Türkiye Geneli).


Spin Mop Tablet Mop üretildikten kısa süre sonra taklit ve benzer ürünler üretildiği gözlemlenmiştir. Bir çok müşterimiz farkında olmadan bizim ürünlerimizin fotoğraflarının yer aldığı yerden alışveriş yaptığını ve resimde gösterilen ve Spin Mop Tablet Mop ürünü ile yakında uzaktan alakası olmayan ürünlerin gönderildiğinden bahsediyorlar. Bazı kişiler bizim satışını yaptığımız ürünleri 10-15 TL indirim yaparak satış yapmaktadır. Bu başlangıçta Spin Mop Tablet Mop için çok cazip gelse de online satış yapılan internet ortamında faturanız yoksa ürün ile ilgili bir sorun yaşadığınızda herhangi bir muhatap veya ilgili kişilere ulaşamazsınız. Bizler ürünü üretip satış yapıyoruz. Bu yüzden Spin Mop yedek parçalar da bizim tarafımızdan üretilip temin edilmektedir. Belki alırken 10 TL kar edeceksiniz ama bir sorun oluştuğunda kişilere ulaşamamak gibi bir durumu da aklınızdan çıkarmamanızı hatırlatmak isteriz. "Ucuz etin yahnisi yavan olur" atasözümüz ile konuya açıklık getirmek isteriz.


Güvenmediğiniz İnstagram sayfalarından alışveriş yapmamanızı tavsiye ediyoruz. Çünkü bazı sayfalar sadece en çok satılan ürünleri sayfalarında satmaktadır. Bu aslında şu demek oluyor. Siz yarın bir gün ürün ile ilgili yedek parça temin etmek istediğinizde onlar çoktan başka ürünleri satmaya başlayacaktır. Bu yüzden size yedek parça fiyatlarını bizden alıp üzerine ekleyip satış yapacaklardır. Oysa ki bizden aldığınızda ürün ile ilgili kaynaklı sorunlarda birebir değişim hakkınız bulunmaktadır. Arızalı olan parçanın ücretsiz değişimi de tarafımızdan yapılacaktır.


Sihirli Mop' u tercih etmeniz için bu kadar sebep varken bizden bir kez sipariş verebilir aradaki farkı görebilirsiniz. Tüm gerçek kullanıcı yorumlarını instagram.com/sayfaismi sayfasından inceleyebilirsiniz.
SİHİRLİ MOP'UN YENİ ÜRÜNÜ DERZ ARASI VE BANYO MUTFAK TEMİZLEYİCİSİ
12.10.2020 Pazartesi / sihirlimop.com.tr

Çeşitli fayansların aralarında boşlukları doldurmak ve güzel bir görüntüye kavuşmak için beyaz renkli derz çekilmektedir. Ancak derz malzemesi zamanla kirlenmektedir. Bu yüzden oluşan kir bu yerleri kirli göstermektedir. Sihirli Mop için derz temizleyici bu kirlerin temizlenmesi adına kalitesini her alanda gösteriyor. Piyasada bulunan bir çok markaya göre çok daha hızlı sonuç elden etme garantisi veriyoruz.

Yüksek ücretlerde aldığınız muadil temizleyicileri unutun!


Sihirli Mop tarafından geliştirilen derz temizleyici ile aynı zamanda duşa kabin  zemini, banyo, mutfak, lavabo, musluk ve yüzeysel  kireçleri söküp atar!

Sihirli Mop Derz Temizleyici uygulandığı alanda daha güzel bir görüntü ortaya çıkarmaktadır. Aynı zamanda daha hijyenik bir durum ortaya çıkıyor. Öte yandan derz temizleyici ile temizlik işlemi daha kolay hale geldiğinden kalan zamanı kendinize ayırabilirsiniz. Ürün 1 Lt. lik hazneye sahiptir. Kullanmadığınız zamanlarda spreyin ucundaki başlığı çevirerek kilitleyebilirsiniz.

Sihirli Mop' u tercih etmeniz için bu kadar sebep varken bizden bir kez sipariş verebilir aradaki farkı görebilirsiniz. Tüm gerçek kullanıcı yorumlarını instagram.com/sayfaismi sayfasından inceleyebilirsiniz.