Gizlilik Politikası

Gizlilik ve Kullanım Şartları

Hiçbir ziyaretçi veya müşteriden siteye girdiği anda otomatik olarak kişisel bilgi toplanmaz. Otomatik olarak toplanan bilgiler arasında yalnızca belirli kişisel olmayan bilgiler vardır. Bunların arasında ziyaretçinin kullandığı tarayıcı program ve işletim sistemi gibi bilgiler bulunur. Bu verileri sihirlimop.com site yapısını iyileştirmek ve alışveriş işlemleri ile ilişkilendirmek için kullanır.

Web üzerinden alışveriş herhangi bir sayfada girilen bütün bilgiler, tarayacınızın(Browser) alt kısmında küçük anahtar ile simgelenen güvenlik ağı ile şifrelenerek sistemlerimize aktarmakta ve bu sayede dışarıdan bu bilgilerin alınması,okunması ve kullanılması mümkün olmamaktadır. Şifrelenerek sistemlerimize aktarılan bu bilgiler arasında yer alan kredi kartı numarası,son kullanma tarihi,kart tipi ve CVV2 güvenlik numarası kesinlikle şirket personeli tarafından görülememektedir. 

Ayrıca bu kredi kart numaraları https://www.sihirlimop.com/ tarafından saklanmamaktadır.

E-posta adresi ve posta adresi, telefon gibi bilgiler yalnızca sihirlimop.com'un standart ürün teslim ve bilgilendirme prosedürleri için kullanılır, ve bu bilgiler ancak müşteri olma aşamasına gelmiş ziyaretçiler kendi inisiyatifleri ile ilgili forma girdiğinde veritabanına kaydedilebilir.

sihirlimop.com hiçbir suretle standart prosedürde toplanan kişisel bilgileri üçüncü kişi ve/veya kurumlara satmamayı taahhüt eder. Bunun yanında araştırma ehliyeti belgelenmiş her türlü adli soruşturma dahilinde sihirlimop.com, kendisinden istenen bilgiyi elinde bulunduruyorsa ilgili makama sağlayabilir.

sihirlimop.com' un sayfalarından birinde veya daha fazlasında, sihirlimop.com harici internet sitelerine köprüler olabilir. sihirlimop.com, kendisinin işletmediği bu sitelerin kendilerine özgü gizlilik politikalarından hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz. internet adresi https://www.sihirlimop.com/ ile başlamayan siteler sihirlimop.com ile ilişkisi olmayan sitelerdir.